Asiakaspalvelu ja taloushallinto

Sanna Vuorenoja

tiimikoordinaattori, IAT
sanna.vuorenoja@oi.fi
0400 871 000

Mikko Arra

kirjanpitäjä, isännöitsijä, IAT, KTM
mikko.arra@oi.fi
050 356 2210

Sanna Kovalainen

sihteeri, ostolaskujen käsittely
sanna.kovalainen@oi.fi
0400 871 000

Rebekka Peltonen

apulaisisännöitsijä
rebekka.peltonen@oi.fi
0400 871 000

Minna Konola

asiakaspalvelu@oi.fi
0400 871 000

Isännöitsijät

Kirsi Alanne

isännöitsijä, IAT
kirsi.alanne@oi.fi
050 557 6560

Mikko Arra

kirjanpitäjä, isännöitsijä, IAT, KTM
mikko.arra@oi.fi
050 356 2210

Simo Hirvonen

isännöitsijä, IAT, ITS
simo.hirvonen@oi.fi
050 4639 743

Harri Kainulainen

isännöitsijä, IAT
harri.kainulainen@oi.fi
040 649 7755

Mika Kivinen

isännöitsijä
mika.kivinen@oi.fi
050 3757 653

Simo Lankinen

isännöitsijä, IAT
simo.lankinen@oi.fi
040 610 4302

Heli Riikonen

isännöitsijä, IAT, DI
heli.riikonen@oi.fi
050 593 6266

Jari Suosalo

isännöitsijä, IAT
jari.suosalo@oi.fi
040 630 4431

Lauri Poti

Isännöitsijä, IAT
lauri.poti@oi.fi
050 3791758

Petri Tiainen

isännöitsijä
petri.tiainen@oi.fi

Tekninen isännöinti

Mika Soranummi

tekninen isännöitsijä, rakennusmestari AMK
mika.soranummi@oi.fi
050 3365 274

Joonas Wigren

tekninen isännöitsijä, muutostöiden käsittely, rakennusmestari AMK
joonas.wigren@oi.fi
040 6309 509

Johto

Tero Vänninmaja

yksikönpäällikkö
tero.vanninmaja@oi.fi
010 411 6759