Asiakaspalvelu ja taloushallinto

Sanna Vuorenoja

tiimikoordinaattori, IAT
sanna.vuorenoja@tip.fi
0400 871 000

Mikko Arra

kirjanpitäjä, isännöitsijä, IAT, KTM
mikko.arra@tip.fi
050 356 2210

Helmiina Isokangas

kiinteistösihteeri
helmiina.isokangas@tip.fi
0400 871 000

Sanna Kovalainen

sihteeri, ostolaskujen käsittely
sanna.kovalainen@tip.fi
0400 871 000

Satu Oinonen

kiinteistösihteeri, KISI
satu.oinonen@tip.fi
0400 871 000

Rebekka Peltonen

apulaisisännöitsijä
rebekka.peltonen@tip.fi
0400 871 000

Isännöitsijät

Kirsi Alanne

isännöitsijä, IAT
kirsi.alanne@tip.fi
050 557 6560

Mikko Arra

kirjanpitäjä, isännöitsijä, IAT, KTM
mikko.arra@tip.fi
050 356 2210

Sakari Hannonen

aluepäällikkö, isännöitsijä
sakari.hannonen@tip.fi
044 3421 098

Simo Hirvonen

isännöitsijä, IAT, ITS
simo.hirvonen@tip.fi
050 4639 743

Harri Kainulainen

isännöitsijä, IAT
harri.kainulainen@tip.fi
040 649 7755

Mika Kivinen

isännöitsijä
mika.kivinen@tip.fi
050 3757 653

Simo Lankinen

isännöitsijä, IAT
simo.lankinen@tip.fi
040 610 4302

Kati Rajala

yksikönpäällikkö, isännöitsijä, YTM, IAT, HHJ
kati.rajala@tip.fi
044 970 3935

Heli Riikonen

isännöitsijä, IAT, DI
heli.riikonen@tip.fi
050 593 6266

Jari Suosalo

isännöitsijä, IAT
jari.suosalo@tip.fi
040 630 4431

Tekninen isännöinti

Mika Soranummi

tekninen isännöitsijä, rakennusmestari AMK
mika.soranummi@tip.fi
050 3365 274

Joonas Wigren

tekninen isännöitsijä, muutostöiden käsittely, rakennusmestari AMK
joonas.wigren@tip.fi
040 6309 509

Johto

Sakari Hannonen

aluepäällikkö, isännöitsijä
sakari.hannonen@tip.fi
044 3421 098

Kati Rajala

yksikönpäällikkö, isännöitsijä, YTM, IAT, HHJ
kati.rajala@tip.fi
044 970 3935